ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Değerli müşterilerimiz; resimde ne görüyorsanız aynı ürün elinize ulaşacaktır. Yanlız kablolarda şöyle bir fark vardır. Örneğin; resmini paylaştığımız kesit AER-3×25+35 olduğunu varsayalım. AER ürünlerin tamamı birbirinin dengidir dolayısıyla tek bir resim paylaşılmıştır, yalnızca kesitlerde değişiklik vardır. Yani AER-3×16+25 ince bir kablo iken, AER-3×150+95 çok daha kalın bir kablodur.

Bu durum şirketimizin karşı şirketle yapacağı anlaşmalara bağlıdır. Çoğunlukla ürün tekrar stoklanır. Konuyla ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde, kargoların servis verdiği istediğiniz adrese ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

Firmamızdan satınalmış olduğunuz ürün her ne olursa olsun fatura düzenleniyor ve kesildiği günün akşamında tanımlı mail adresinize mail olarak gönderiliyor.

ÖDEME VE TESLİMAT BİLGİLERİ

Ödemeyi tamamlamanız akabinde kredi kartınızdan çekim yapılmış olur.

İstek listesi, satın almayı düşündüğünüz ama daha sonra satın almayı planladığınız ürünleri buraya atabilirsiniz.

Firmamızdan böyle bir ürünün çıkması imkansızdır. Çünkü ürünlerimiz hem stoğa alınırken hemde satışı yapılırken kontrol edilip teslim edilir.  Genellikle karşılaştığımız sorunların başında, kargo firması ve dağıtıcıların ürünü özenli ve sağlıklı bir şekilde muhafaza etmemelerinden ve taşımamalarından kaynaklanır. Bu tür durumlarda ürünü teslim almayıp, iade etmeniz gerekir. Sorununuzu  en kısa sürede çözmemiz için bize de bilgi vermeniz gerekir.

Ürününüz kargoya teslim edilmeden önce istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Ürün kargoya teslim edildikten sonra iade prosedürü devreye girer. 7 gün içinde kargo ücretini karşılamanız ve ürünü açmamış olmanız koşuluyla her türlü iade yapabilirsiniz. 7 günü geçen durumlarda müşteri temsilcimizle görüşüp, sizi ve bizi mağdur etmeyecek bir ortak nokta bulmaya çalışırız.

Anlaşmalı olduğumuz MNG firması ile piyasanın çok altında maliyetlerle size gönderim yapıyoruız.

Stoklu ürünlerde bizden çıkış süresi en geç 2 gündür. Konumunuza göre anlaşmalı olduğumuz kargonun ürünü size getirmesi 1-3 iş günü arasındadır.

Ürün depolarımızda hazırlanıp, faturalandırılıp, en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim ediliyor. Aynı günün akşamında fatura tanımlı mail adresinize düşüyor. Bulunduğunuz konuma göre de kargo firması 1 ila 3 iş günü içerisinde ürünü adresinize teslim ediyor.

Firmamızdan satınalmış olduğunuz ürün her ne olursa olsun fatura düzenleniyor ve kesildiği günün akşamında tanımlı mail adresinize mail olarak gönderiliyor.

Bunların haricinde ki sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin

Pazartesiden Cumaya 09:00 dan 17:00 e kadar UTC +3

Bize mesaj gönderin.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

İletişim Bilgileri

Ulu Mahalle,  2.Doğanbey Sokak,
No:15/1B 16040
Osmangazi / BURSA

+0224 251 16 62
+0224 255 01 32
+0224 273 13 96
+0224 273 13 98

satis@zenoas.com.tr
muhasebe@zenoas.com.tr

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size en kısa sürede dönüş yapabileceğimiz bir mail yazın.