hascelik kablo logo

Türkiye'nin öncü ve en büyük alüminyum iletkenli kablo üretisi olan Hasçelik Kablo San. Tic. A.Ş., Avrupa'nın da en büyük üreticilerinden birisidir. 2008 yılından bu yana Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki modern tesislerinde üretim yapan Hasçelik Kablo, bugün toplam 130.000m2 alanda 60.000m2'si kapalı tesislerinde 450 çalışanı ile 65 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Yüksek kalite ile sürekli gelişim ilkesi ışığında 2014 yılında yine Kayseri Organize Sanai Bölgesinde 45000m2 alan üzerinde 15.00 m2 kapalı alanda 2. fabrikasını hizmete alan Hasçelik Kablo, 2. imalat tesisinde OPGW, Alüminyum Clad Teller ve Topraklama İletkenleri, Optik Fiberli Paslanmaz Çelik Tüp, Optik Fiberli Alüminyum Tüp imalatına başlamıştır. Bugün 2 tesiste faaliyetlerini sürdüren Hasçelik Kablo, Türkiye'nin en büyük 164. sanayi kuruluşudur.

HASÇELİK KABLO A.Ş. yönetimi ve çalışanları; yapılan her şeyde kaliteyi ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemi şartlarına, yasa ve mevzuatlara uymak ilkesini benimsemiş bulunmaktadır. Kalite sistemi bu doğrultuda oluşturularak, çalışan herkesin tam olarak katılımı amaçlanmıştır.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Show sidebar